Освіта

Дві студентки КрНУ навчатимуться у Чехії

Дві студентки Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського семестр навчатимуться у Вищій школі Європейських і регіональних досліджень, що у Чехії. Про це йдеться на сайті вишу.

Навчання триватиме з 6 березня по 6 травня 2023 року. У Чехії студентки перебуватимуть за програмою кредитної академічної мобільності Erasmus+. Усі витрати, пов’язані з їх участю у зазначеній програмі відшкодовуються за рахунок гранту від Erasmus+*.

Обмін студентів став можливим завдяки участі Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського (KrNU) у програмі кредитної академічної мобільності Erasmus+ «КА1 – мобільність викладачів і студентів вищих навчальних закладів». А також завдяки угоді про співробітництво, укладеній між КрНУ та Вищою школою Європейських і регіональних досліджень (VSERS).

Грантом від Erasmus+ передбачена можливість здійснення між KrNU та VSERS обмінів студентів протягом трьох років – тобто протягом наступних двох років кременчуцькі студенти теж зможуть поїхати на навчання до Чехії.

Наразі ж конкурсний відбір для участі у програмі кредитної академічної мобільності Erasmus+ пройшли студентки ІІІ курсу денної форми навчання (група МК-20-1; кафедра бізнес-адміністрування, маркетингу і туризму; факультет економіки і управління КрНУ):

– Анастасія Бунак;

– Анастасія Кущ.

Викладання для учасників програми Erasmus+ вестиметься англійською мовою. Тому під час конкурсного відбору особливу увагу було надано знанню англійської. Рівень володіння англійською мовою обох студенток був визнаний таким, що відповідає заявленим вимогам. Вони вже перебувають у Вищій школі Європейських і регіональних досліджень, розташованій у місті Чеські Будейовіце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *