Кримінал

На Кременчуцькому водосховищі виявили браконьєрські сітки

На Полтавщині упродовж 16-17 березня водні поліцейські спільно з працівниками Полтавського рибоохоронного патруля здійснили рейд по акваторії Сулинського заказника Кременчуцького водосховища. Відповідна інформація розміщена на сайті Національної поліції Полтавщини.

Начальник сектору поліцейської діяльності на воді Кременчуцького райуправління поліції Дмитро Кисличенко зазначив, що порушник правил навігації, вийшов на воду на дюралевому човні з підвісним двигуном. Стосовно нього складено постанову за ст. 117 (порушення правил користування малими, спортивними суднами та водними мотоциклами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім цього, рейдовою групою виявлені 4 браконьєрські сітки загальною довжиною 200 м. Близько 50 кг риби різних видів (карась, лящ, синець, плітка), яка потрапила в заборонені знаряддя лову, здано до рибоприймального пункту з подальшою реалізацією та перерахуванням коштів до державного бюджету України.

Працівниками рибоохоронного патруля також складено акт безгосподарського майна, для подальшого знищення браконьєрських знарядь лову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *