Економіка

«Полтаваобленерго» 21 квітня планує провести збори акціонерів

Наглядовою радою АТ “Полтаваобленерго” прийнято рішення про скликання та проведення дистанційних загальних зборів підприємства. Про це сказано в повідомленні енергокомпанії.

Збори призначені на 21 квітня 2023 року.

У загальних зборах можуть брати участь особи, включені до переліку акціонерів, які мають право на таку участь, або їх представники

Проект порядку денного загальних зборів:

1.       Визначення головуючого та секретаря загальних зборів Товариства.

2.       Розгляд звітів Правління Товариства за 2013 – 2021 роки та прийняття рішення за результатами розгляду таких звітів. 

3.       Розгляд звіту Правління Товариства за 2022 рік та прийняття рішення за результатами розгляду такого звіту.

4.       Розгляд звітів Наглядової ради Товариства за 2013 – 2021 роки та прийняття рішення за результатами розгляду таких звітів.

5.       Розгляд звіту Наглядової ради Товариства за 2022 рік та прийняття рішення за результатами розгляду такого звіту.

6.       Розгляд звітів та висновків Ревізійної комісії Товариства за 2013 – 2021 роки та прийняття рішення за результатами розгляду таких звітів.

7.       Розгляд звіту та висновків Ревізійної комісії Товариства за 2022 рік та прийняття рішення за результатами розгляду такого звіту.

8.       Визначення порядку розподілу чистого прибутку (порядку покриття збитків) за результатами фінансово-господарської діяльності АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2013 рік.

9.       Визначення порядку розподілу чистого прибутку (порядку покриття збитків) за результатами фінансово-господарської діяльності АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2014 рік.

10.     Визначення порядку розподілу чистого прибутку (порядку покриття збитків) за результатами фінансово-господарської діяльності АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2015 рік.

11.     Затвердження річного звіту АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2016 рік.

12.     Затвердження результатів фінансово-господарської діяльності АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2016 рік та визначення порядку розподілу чистого прибутку (порядку покриття збитків).

13.     Затвердження річного звіту АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2017 рік.

14.     Затвердження результатів фінансово-господарської діяльності АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2017 рік та визначення порядку розподілу чистого прибутку (порядку покриття збитків).

15.     Затвердження річного звіту АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2018 рік.

16.     Затвердження результатів фінансово-господарської діяльності АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2018 рік та визначення порядку розподілу чистого прибутку (порядку покриття збитків).

17.     Затвердження річного звіту АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2019 рік.

18.     Затвердження результатів фінансово-господарської діяльності АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2019 рік та визначення порядку розподілу чистого прибутку (порядку покриття збитків).

19.     Затвердження річного звіту АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2020 рік.

20.     Затвердження результатів фінансово-господарської діяльності АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2020 рік та визначення порядку розподілу чистого прибутку (порядку покриття збитків).

21.     Затвердження річного звіту АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2021 рік.

22.     Затвердження результатів фінансово-господарської діяльності АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2021 рік та визначення порядку розподілу чистого прибутку (порядку покриття збитків).

23.     Розгляд висновків аудиторського звіту суб’єкта аудиторської діяльності щодо аудиту фінансової звітності АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2022 рік та затвердження заходів за результатами розгляду такого звіту.

24.     Затвердження річного звіту АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2022 рік.

25.     Затвердження результатів фінансово-господарської діяльності АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за 2022 рік та визначення порядку розподілу чистого прибутку (порядку покриття збитків).

26.     Призначення суб’єкта аудиторської діяльності для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності.

27.     Внесення змін до Статуту АТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” шляхом викладення Статуту в новій редакції.

28.     Затвердження Положень, що регламентують діяльність органів Товариства.

29.     Прийняття рішення про розформування та використання коштів розформованого резервного капіталу Товариства.

30.     Прийняття рішення про припинення повноважень Голови та членів Наглядової ради Товариства.

31.     Обрання членів Наглядової ради Товариства.

32.     Обрання Голови Наглядової ради Товариства.

33.     Затвердження умов цивільно-правових договорів або трудових договорів (контрактів), що укладатимуться з Головою та членами Наглядової ради Товариства; встановлення розміру їх винагороди; обрання особи, яка уповноважується на підписання договорів (контрактів) з Головою та членами Наглядової ради.

34.     Прийняття рішення про припинення повноважень Голови та членів Ревізійної комісії Товариства.

35.     Обрання членів Ревізійної комісії Товариства.

36.     Обрання Голови Ревізійної комісії Товариства.

37.     Затвердження умов цивільно-правових договорів або трудових договорів (контрактів), що укладатимуться з обраними Головою та членами Ревізійної комісії Товариства; встановлення розміру їх винагороди; обрання особи, яка уповноважується на підписання договорів (контрактів) з Головою та членами Ревізійної комісії.

38.     Прийняття рішення про припинення повноважень Голови та членів Правління Товариства.

39.     Обрання персонального складу Правління Товариства.

40.     Про внесення змін до організаційної структури Товариства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *