Суспільство

В Кременчуці проходять практичні навчання ДФЦЗ

18 березня в ДПРЧ-16 пройшли практичні навчання осіб, які входять до складу добровільного формування цивільного захисту Кременчуцької міської територіальної громади.

Громадяни з мікрорайону №19, які стали членами добровільних формувань цивільного захисту можуть бути залучені до ліквідації небезпечних подій, співпрацюючи з пожежно-рятувальною частиною.

Під час практичних навчань рятувальники розповіли про технічні характеристики пожежних автомобілів, в яких випадках вони застосовуються, продемонстрували спеціальне аварійно-рятувальне обладнання, розповіли його тактико-технічні характеристики.

Добровольці мали можливість загасити умовну пожежу та провести деблокування умовного постраждалого із понівеченого внаслідок ДТП автомобіля.

Також, працівники Служби порятунку навчали проводити евакуацію громадян із зони пожежі та розповіли про реальні випадки, під час яких було врятовано громадян.

Наостанок заняття вогнеборці розповіли технічні характеристики вогнегасників, їх типи, методи безпечного застосування, щоб запобігти поширенню пожежі ще на початковій її стадії та значним втратам. Також добровольці самостійно спробували використовуючи порошковий та вуглекислотний вогнегасники загасити умовну пожежу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *