Пригоди

У селах Кременчуцького району горить суха трава

За минулу добу рятувальники чотири рази виїжджали на гасіння пожеж на відкритій території в Кременчуцькому районі, повідомили в Кременчуцькому районному управлінні ДСНС.

Так, 22 березня о 15.09  надійшло повідомлення про пожежу сухої рослинності на відкритій території поблизу с. Іванівка Оболонської ТГ. Знищено суху рослинність на площі 0,45 га. На гасіння залучалися вогнеборці місцевої пожежної охорони  с. Оболонь та  одиниця техніки.

О 15.35 надійшло повідомлення про пожежу сухої рослинності на відкритій території в с. Іванове Селище, Глобинської ТГ. Знищено суху рослинність на площі 0,49 га. На гасіння залучалися вогнеборці місцевої пожежної охорони, рятувальники 6-го державного пожежно-рятувального посту та  одиниця техніки.

О 20.04  надійшло повідомлення про пожежу сухої рослинності на відкритій території  поблизу с. Майданівка, Глобинської ТГ. Знищено суху рослинність на площі 0,4 га. На гасіння залучалися вогнеборці місцевої пожежної охорони, рятувальники 6-го державного пожежно-рятувального посту та одиниця техніки.

23 березня о 02 .58  надійшло повідомлення про пожежу сухої рослинності на відкритій території  поблизу  с. Пироги,  Глобинської ТГ. Знищено суху рослинність на площі 0,3 га. Пожежу було ліквідовано о 03.52. На гасіння залучалися вогнеборці місцевої пожежної охорони, рятувальники 6-го державного пожежно-рятувального посту та одиниця техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *