ВладаКомунальне господарство

Обласна рада не підтримала зменшення тарифу на тепло

Сьогодні обласною радою було провалено голосування за повернення до тарифу, який діяв у Кременчуці на 24.02.2022, як того вимагає закон. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив мер Кременчука Віталій Малецький.

Для них немає війни, їм чхати на звичайних людей та навіть на Президента! Вони збираються виставляти нам рахунки за тепло навіть влітку! – повідомив керівник міста.

Ось список тих депутатів і фракцій, ЯКІ ХОЧУТЬ ВИСТАВЛЯТИ НАМ РАХУНКИ ЗА ОПАЛЕННЯ ЗА ЗАВИЩЕНИМ ТАРИФОМ НАВІТЬ УЛІТКУ:

  • Партія Довіра – 15 депутатів
  • Рідне місто – 8 депутатів
  • Слуга народу – 7 депутатів
  • Європейська Солідарність – 6 депутатів
  • Батьківщина – 5 депутатів
  • За Полтавщину – 3 депутати

Окремо мер виділив депутатів Грекову, Гришка, Жука, Лемешка, Мірошниченко та Мухтарова від партії «Слуга народу», які голосували всупереч позиції Президента Зеленського.

Дякую тим депутатам, ЯКІ ГОЛОСУВАЛИ ЗА ЗНИЖЕННЯ ТАРИФІВ для Кременчука: це, у першу чергу, депутати від партії «За майбутнє» та частина фракції «Слуга народу». А також депутати, котрі представляють Кременчук і ПІДТРИМАЛИ ІНТЕРЕСИ КРЕМЕНЧУЖАН: Олександр Алексюк, Ольга Величко, Олег Дядик, Дмитро Кравченко, Євген Корф, Сергій Мазур, Іван Москалик, Руслан Проценко, Олег Сазонов, Максим Середа, Руслан Телятник, Ольга Усанова, Олег Фещенко, Юлія Цибульська, – зазначив Малецький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *