ОсвітаСуспільство

Олена Гафяк стала учасницею проєкту Democracy Hubs Ukraine

Учениця Кременчуцького ліцею № 10 «Лінгвіст» Олена Гафяк стала учасницею освітнього проєкту Democracy Hubs Ukraine від організації Klitschko Foundation.

За повідомленням “Кременчук. Офіційеий”, початком участі було онлайн-навчання у дебатному таборі Great Debate Camp та дводенний тренінг у Тур’їй Пасіці на Закарпатті. Протягом цих проєктів учасники навчилися дебатувати. Основною темою була політика.

Шість найкращих учасників цих проєктів представляли Україну на семиденному тренінгу в Копенгагені в Данії. Молодь поспілкувалася з представниками організації Crossing Borders, яка навчає та дає можливість молоді стати активними громадянами світу. Зустрілись із представницею політичної партії Данії. Відвідали студентське кафе, в якому поспілкувались з представниками різних країн Європи.

Наразі Олена навчається за філологічним профілем та бачить своє майбутнє у якості дипломата. Також дівчина волонтерить і викладає англійську мову онлайн. Вона допомагає українцям, які вимушено покинули Україну через війну, і яким важко адаптуватися у новому середовищі через мовний бар’єр.

Найближчим часом Олена планує втілити власний проєкт «Школа стійкості» для кременчуцьких учнів. На ньому вона планує поділитися набутим досвідом, навчити молодь знаходити власне «Я» та допомогти визначитися із майбутньою професією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *