Спорт

“Сокіл” переміг ХК “Кременчук” і зрівняв рахунок у фінальній серії

Київський “Сокіл” мінімально переміг ХК “Кременчук” у другому матчі фінальної серії чемпіонату України з хокею.

Перемогу київській команді принесла шайба Олексія Янішевського, який відзначився на початку третього періоду. Зазначимо, що воротар “Сокола” Богдан Дьяченко відбив 31 кидок по своїх воротах.

Перший поєдинок фінальної серії завершився перемогою Кременчука в овертаймі – 5:4.

Цей матч став в один рядок найбільш «сухих» фіналів в історії українського хокею разом із фіналом-2010 (гра №1 «Сокіл» – «Донбас» – 0:1) та фіналом-2020 (гра №3 «Донбас» – «Кременчук» – 0:1).

Наступний поєдинок фінальної серії (гра №3) між «Кременчуком» та «Соколом» відбудеться у київському Палаці спорту 27 березня. Початок – о 18:00.

Нагадаємо, що фінальна серія плей-офф чемпіонату України триватиме до трьох перемог однієї з команд.

Кременчук – Сокіл – 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Шайба: 0:1 – Янішевський, 43:13

На 53-й хвилині Бондарєв («С») не реалізував штрафний кидок (воротар).

«Кременчук»: Кучер (59:35); Ісаєнко – Матвієнко, Кругляков – Ігнатенко, Варава – Максименко, Материкін; Абаджян – Гніденко – Лялька, Брага – Середницький – С.Тимченко, Андрющенко – Федоров – Сенік, Геворкян – Кривенко – Т.Савицький. Тренер – Олександр Савицький.

«Сокіл»: Дьяченко; Бондарєв – Євсейчик, Толстушко – Сисак, Горлушко – Полоницький, Гайдук; Янішевський – Куцевич – Р.Благий, Бабинець – Мазур – Чердак, Слюсар – Качан – Говорушко, Костромітін – Вал.Алексюк – Жеребко. Тренер – Костянтин Сімчук.

Арбітри – А.Перетятько, О.Рябіков; лайнсмени – М.Кочура, О.Остроух.

Кидки: 31 (13+14+4) – 23 (4+7+12).

Штраф: 4 – 6.

Рахунок у серії – 1:1