Пригоди

У Кременчуцькому районі виявлено 8 пожеж на відкритій території

За добу на території Кременчуцького району зареєстровано 8 пожеж на відкритій території.

Так о 01:18 надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території в с. Святилівка. Під час пожежи знищено суху рослинність на площі 0,4 га. На гасіння пожежі залучалась Градизька МПО. 

О 10:31 надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території в с. Придніпрянське, вул. Центральна. Пожежа знищела суху рослинність на площі 3,5 га. На гасіння пожежі залучались два  відділення (АЦ 14 державної пожежно-рятувальної частини, АЦ 16 державної пожежно-рятувальної частини). 

Об 11:25 надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території в с. Набережне, вул. Травнева. Знищено суху рослинність на площі 0,3 га. На гасіння пожежі залучалось одне відділення 6 ДПРП.

О 12:10 надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території в с. Юрки. Знищено суху рослинність на площі 1 га. На гасіння пожежі залучалось одне відділення 7 ДПРП. 

О 13:40 надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території в с. Тарасівка. Знищено суху рослинність на площі 0,45 га. На гасіння пожежі залучалось одне відділення 8 ДПРП. 

О 14:29 надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території в с. Горби. Знищено суху рослинність на площі 0,4 га. На гасіння пожежі залучалось одне відділення 21 ДПРЧ.

О 14:57 надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території в м. Кременчук на вул. Б.Хмельницького. Знищено суху рослинність на площі 0,3 га. На гасіння пожежі залучалось одне відділення 16 ДПРЧ. 

О16:04 надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території в м. Горішні Плавні. Знищено суху рослинність на площі 0,45 га. На гасіння пожежі залучалось одне відділення 17 ДПРЧ. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *