Спорт

«Кремінь» в контрольному матчі поступився «Кривбасу»

25 березня, «Кремінь» провів черговий контрольний спаринг з командою «Кривбас», яка представляє Дніпропетровську область в УПЛ.

Криворізький клуб наразі займає 7-ме місце у турнірній таблиці, тому вважався фаворитом цього поєдинку. Але, в усякому разі, із запропонованими опонентами швидкостями й навантаженнями у першому таймі наші футболісти впоралися. На перерву команди пішли за нічийного рахунку – 0:0.

На 51-ій хвилині другого тайму матч було перервано через повітряну тривогу в Дніпропетровській області. У цей час рахунок був 0:0.

Одразу після відновлення гри протягом чотирьох хвилин ФК “Кремінь” пропустив двічі. У господарів відзначилися Хомченовський і Капіч. За шість хвилин до завершення матчу футболісти “Кремня” відквитали один м’яч: Орест Панчишин після швидкої контратаки метрів з десяти пробиває голкіпера «червоно-білих».

Враховуючи високий рівень суперника, загалом наші здобули непоганий результат на виїзді.

Цим спарингом «синьо-білі» завершили шостий навчально-тренувальний збір зимового міжсезоння. Наступний збір ФК “Кремінь” розпочне 28 березня. У рамках заключного збору запланований один контрольний спаринг з ФК «ЛНЗ». Матч відбудеться 01 квітня у Черкасах.

«Кривбас» – «Кремінь» – 2:1

«Кремінь»: Музичка (Оксененко, 70), Азізов, Дудник, Сидоренко (Аркуша, 65), Агапов (Товкач, 70), Матвєєв (Панчишин, 65), Фальковський, Галата (Молько, 65), Савіцький (ГНП 70), Галоян (ГНП, 46), Вівдич (Трофимюк, 65).

Голи: Хомченовський (52), Капіч (55) – Панчишин (87).

Наступний спаринг — останній перед поновленням сезону в Першій лізі – «Кремінь» зіграє першого квітня проти черкаського «ЛНЗ»