Спорт

«Сокіл» вдруге переміг ХК «Кременчук» у фіналі

Сокіл” переміг “Кременчук” у третьому матчі фінальної серії плей-оф чемпіонату України з хокею – 4:2.

Олександр Савицький на цей поєдинок знову трохи змінив склади ланок. По-перше, відбувши дискваліфікацію, повернувся центрфорвард першої ланки Гліб Кривошапкін. По-друге, не зміг взяти участі в матчі досвідчений оборонець Денис Ісаєнко. Замість нього в першій парі оборонців поряд із Філіпом Матвієнком з’явився Гліб Варава.

Матч почався для «Кременчука» невдало: уже на третій хвилині хокеїсти “Соколу” провели контратаку. Валентин Алексюк віддав на Максима Жеребка, а той влучно пробив у кут воріт Кирила Кучера. Господарі володіли перевагою і мали ще мінімум дві нагоди, щоб збільшити перевагу, але команді Олександра Савицького вдалося розіграти красиву комбінацію, яку завершив Дмитро Ігнатенко.

У другому періоді нашим хокеєстам вдалося збільшити рахунок. Коли хокеїсти» «Сокола» грали в подвійній меншості і четвертий хокеїст ледь з’явився на льоду, Віталій Лялька вивів «Кременчук» уперед.

Вирішальним і переломним у зустрічі став старт заключного періоду. За перших півтори хвилини кияни провели дві шайби. Спершу взяв гру на себе і, вийшовши на ворота справа, вразив дальній кут Куцевич, а невдовзі після того «з м’ясом» заштовхав шайбу у ворота Євген Говорушко.

Як виявилося, ця шайба виявилася в матчі переможною. «Сокіл» знову, як і в другому поєдинку серії, закріпив перемогу голом у порожні ворота, який провів той же Куцевич.

Четверта гра серії відбудеться сьогодні, 28 березня, о 18:00.

«Сокіл» – «Кременчук» – 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)

Рахунок у серії – 2:1

Шайби: 1:0 – Жеребко (Вал. Алексюк), 02:28. 1:1 – Ігнатенко (Кривошапкін), 12:19. 1:2 – Лялька (Кривошапкін, Варава, – більш.), 31:35. 2:2 – Куцевич, 40:35. 3:2 – Говорушко (Слюсар, Полоницький), 41:28. 4:2 – Куцевич (Благий, – п.в.), 59:26

«Сокіл»: Дьяченко; Євсейчик – Бондарєв, Благий – Куцевич – Янішевський; Сисак – Толстушко, Чердак – Мазур – Бабинець; Полоницький – Горлушко, Говорушко – Качан – Слюсар; Гайдук, Жеребко – Вал. Алексюк – Костромітін; Утукін. Тренер – Костянтин Сімчук; асистенти – Артем Бондарєв, В’ячеслав Тимченко

«Кременчук»: Кучер; Матвієнко – Варава, Лялька – Кривошапкін – Абаджян; Ігнатенко – Кругляков, Тимченко – Середницький – Брага; Максименко – Материкін, Андрющенко – Федоров – Сеник; Глухов, Т. Савицький – Гніденко – Кривенко. Тренер – Олександр Савицький; асистент – Дмитро Сумець