Спорт

«Кременчук» переміг «Сокіл» і зрівняв рахунок у фінальній серії

«Кременчук» вирвав вольову перемогу у четвертому поєдинку фінальної серії, під час якого «Сокіл» двічі вів у рахунку.

Головний тренер «Кременчука» Олександр Савицький перед грою зробив перестановки у трійках нападу у пошуках «золотої жили», проте два періоди це не принесло  гостям позитивного результату. «Сокіл» завдяки влучним кидкам Василя-Юрія Качана двічі виходив уперед і був за 20 хвилин від перемоги в матчі та загалом в серії плей-оф.

І лише у другій перерві тренер «Кременчука» повернув поєднання у звичні для цього сезону зв’язки, і це дало свої плоди. Іграки “Кременчука” заграли агресивніше та активніше. Зрештою, нападник Святослав Тимченко оформив найважливіший дубль (а міг відзначитися і хет-триком, але одного разу влучив у штангу) і перевернув хід зустрічі на користь своєї команди – 3:2.

Наприкінці третього періоду хокеїсти “Соколу” спробували врятувати зустріч за рахунок заміни воротаря на шостого польового гравця, але пропустили у порожні ворота. 2:4.

Таким чином, доля «золотих» медалей чемпіонату України вирішиться 31 березня у «Кременчуці» на арені «Айсберг».

«Сокіл» (Київ) – «Кременчук» – 2:4 (1:11:0, 0:3)

Рахунок у серії – 2:2.

Шайби: 1:0 – Качан (Бабинец, Толстушко, – більш.), 10:11. 1:1 – Варава (Лялька, Абаджян, – больш.). 10:26. 2:1 – Качан (Чердак, Мазур, – більш.), 37:33. 2:2 – С.Тимченко (Брага), 41:06. 2:3 – С.Тимченко (Ігнатенко, Брага), 51:13. 2:4 – Матвієнко (Сенік, – п.в), 59:58.

«Сокіл»: Дьяченко (58:43-59:58); Бондарєв – Євсейчик, Толстушко – Сисак, Горлушко – Полоницький, Гайдук; Янішевський – Куцевич – Р.Благий, Бабинець – Мазур – Чердак, Слюсар – Качан – Говорушко, Костромітін – Вал.Алексюк – Жеребко, Утукін. Тренер – Костянтин Сімчук.

«Кременчук»: Кучер; Кругляков – Ігнатенко, Ісаєнко – Матвієнко, Варава – Максименко, Материкін – Глухов; Середницький – С.Тимченко – Лялька, Абаджян – Кривошапкін – Брага, Сенік – Кривенко – Т.Савицький, Андрющенко – Гніденко – Федоров. Тренер – Олександр Савицький.

Арбітри – А.Сєврук, С.Хараберюш; лайнсмени – А.Береговенко, О.Остроух.

Кидки: 21 (7+9+5) – 22 (4+3+15).

Штраф: 10 – 12.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *