Економіка

НКРЕКП оштрафувала “Полтаваобленерго”

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалили рішення про накладення штрафу на підприємство “Полтаваобленерго”. Про це стало відомо із сайту комісії.

Акціонерне товариство “Полтаваобленерго” оштрафували на 170 тисяч гривень. Зробили це за результатами двох перевірок, що стосувалися дотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

У одному випадку “Полтаваобленерго” мало погодити встановлення вузла обліку електричної енергії. 9 серпня 2022-го було прийнято розпорядження НКРЕКП щодо необхідності усунення порушень по відношенню до ФОП Якимов А.В. Але до 30 вересня 2022-го, становленого строку подачі повідомлень, жодних звернень та документів щодо даного питання до комісії не надійшло. За дане порушення “Полтаваобленерго” оштрафували на 85 тисяч гривень.

Друге порушення стосувалося двох споживачів. Зокрема, “Полтаваобленерго” не надало документів, що підтверджують відновлення електропостачання Гонтарю О.М. Також за даними НКРЕКП, товариство не оформило акт здачі приймання наданих послуг з приєднання до електричних мереж із ТОВ “Рост Електромонтаж”. За дане порушення “Полтаваобленерго” також оштрафували на 85 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *