Спорт

Троє хокеїстів «Кременчука» допомогли збірній Україні

Вчора, 5 квітня, національна збірна України з хокею виграла свій перший товариський поєдинок на шляху до чемпіонату світу в Естонії.

Українці у Мішкольці перемогли команду з Топ-дивізіону – збірну Угорщини. У складі збірної України виступили троє хокеїстів «Кременчука»: Віталій Лялька, Гліб Крівошапкін та Дмитро Ігнатенко. На жаль, у третьому періоді, за 18 секунд до сирени, стався поштовх на борт нашого Гліба Кривошапкіна. Форвард «Кременчука» підвівся на ноги лише за допомогою медичної бригади та одразу ж вирушив транзитом через роздягальню до шпиталю на рентген. На жаль, звідти надійшла неприємна звістка: Гліб Крівошапкін отримав травму.

Збірна Угорщини – Збірна України – 0:1 Б (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)

Шайба: 0:1 – Пересунько (переможний буліт)

Україна: Захарченко. Мережко (К), Гребеник, Денискин, Німенко (А), Лялька, Ігнатенко. Пангелов-Юлдашев, Пересунько, Мазур, Трахт, Андрейків. Ратушний, Куцевич. Крівошапкін, Коренчук, Воронін, Ворона; Бородай, Ружніков, Морозов. Головний тренер: Вадим Шахрайчук, тренер Костянтин Сімчук

Сьогодні, 6 квітня, о 19:00 національна збірна України зіграє свій другий товариський матч у рамках підготовки до ЧС-2023.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *