Комунальне господарство

У лікарні «Правобережна» планують встановити електростанцію

На покрівлі КНМП «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна» планують встановити сонячну електростанцію потужністю 50 кВт.

Про це стало відомо із внесених змін до Програми енергозбереження та енергоефективності Кременчуцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки, яке зробили вчора депутати на сесії міської ради.

В пояснювальній записці до рішення сказа, що відповідно до меморандуму про співпрацю між громадською організацією «Екоклуб» та Кременчуцькою міською радою від 14 грудня 2022 року розроблено проєктну пропозицію «Встановлення сонячної електростанції на покрівлі КНМП «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна» (prefeasibility study).

Орієнтовна вартість проєкту складає 1818,40 тис.грн.

Для реалізації проєкту планується залучення коштів міжнародних інвесторів (грант) у сумі 1 418,40 тис.грн та співфінансування з бюджету Кременчуцької міської територіальної громади у сумі 400,00 тис.грн.

Відповідно до проєктної пропозиції окупність коштів направлених на співфінансування проєкту з бюджету Кременчуцької міської територіальної громади складає 1,7 років.

Реалізація проєкту дозволить замістити споживання електричної енергії у обсязі 40 217кВт*год/рік на суму 230 443,00 грн/рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *