Суспільство

Кременчуцький ЦНАП повідомляє про прийом заяв на оформлення житлових субсидій та пільг

З 18 квітня у Кременчуцькому ЦНАПі оформлення заяв на послуги з призначення житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг проводиться з використанням програмного забезпечення Пенсійного фонду України. Про це інформують на сторінці підрозділу у Фейсбуці.

Усі адміністратори отримали доступи до вебпорталу електронних послуг ПФУ та вже протестили його. Це надасть можливість пришвидшити процедуру оформлення заявок й опрацювання їх суб’єктом надання послуг.

Таким чином, нині за призначенням житлової субсидії чи пільги кременчужани можуть звернутися як до сервісних центрів ПФУ, так і до ЦНАП (головного офісу чи відділень у Крюкові й на Молодіжному).

Кому після 01.05.2023 необхідно переподати заяву та декларацію на призначення житлової субсидії?

Тим домогосподарствам, у складі яких :

– є внутрішньо переміщені особи;

– фактично проживаючих зареєстрованих осіб менше за кількість зареєстрованих осіб;

– є особи, які орендують житлове приміщення;

– особи звертаються за субсидією для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Громадяни, яким призначено субсидію, у разі зміни обставин, які впливають на розмір субсидії або настання умов за яких втрачається право на неї, повинні протягом 30 календарних днів повідомити орган ПФУ про такі зміни.

До речі, подати документи на призначення житлової субсидії чи пільги можна online в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Для авторизації необхідно використовувати кваліфікований електронний підпис (КЕП).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *