Головні новиниОсвіта

КрНУ посів 24 місце у рейтингу українських ЗВО за показниками Scopus

У 2023 році Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського посів 24 місце у рейтингу українських закладів вищої освіти, складеному Освіта.ua за показниками міжнародної наукометричної бази Scopus. Університет покращив свої показники на шість позицій. Це найвищий результат серед закладів вищої освіти Полтавського регіону.

Ресурс Освіта.ua оприлюднив щорічний рейтинг українських закладів вищої освіти, складений за показниками наукометричної бази даних SciVerse Scopus у квітні 2023 року. До рейтингової таблиці увійшли 204 українські заклади вищої освіти.

У 2023-му університет посів 24 місце, піднявшись на шість пунктів порівняно з попереднім, 2022-м, коли обіймав 30 місце. У 2021-му КрНУ знаходився у рейтинговій таблиці на 33 місці.

Результати рейтингу засновані на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами вищої освіти або їх фахівцями. У рейтинговій таблиці університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

У 2023 році індекс Гірша КрНУ склав 40. Університет на сім позицій поліпшив свій минулорічний результат – у 2022-му індекс Гірша становив 33. У 2021-му індекс складав 27.

Рейтинговий результат (24) Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського у 2023 році – найвищий серед ЗВО Полтавської області.

У 2022-му, а також у 2021-му, КрНУ теж мав найвищий результат серед ЗВО Полтавщини. Університет вже кілька років поспіль утримує лідерські позиції у регіоні за показниками Scopus.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *