Кримінал

За фактами вчинення ДТП розпочато досудове розслідування у 103 кримінальних провадженнях

На території Полтавської області у поточному році за фактами вчинення дорожньо-транспортних пригод з потерпілими слідчими підрозділами поліції розпочато досудове розслідування у 103 кримінальних провадженнях. З них 16 ДТП – зі смертельними наслідками. За 62 фактами ДТП кримінальні провадження вже направлені до суду, повідомляє Відділ комунікації поліції Полтавської області.

Віталій Браславець, начальник відділу по розслідуванню злочинів у сфері транспорту слідчого управління поліції Полтавщини, повідомив:

«На Полтавщині поліцейські спостерігають збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, в яких загинули та травмувалися учасники дорожнього руху. Так за 4 місяці в області сталося 184 дорожньо-транспортні пригоди з постраждалими, що на 52 більше ніж за аналогічний період 2022 року, у яких загинули 23 особи та 230 отримали тілесні ушкодження, що на 59 осіб більше ніж у 2022 році».

За аналітичними даними Слідчого управління поліції Полтавщини, найбільш поширеними причинами ДТП є перевищення водіями встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів, порушення правил обгону та проїзду перехресть, а також неуважність за кермом. А до найтяжчих наслідків призводять ДТП за участю водіїв, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння.

«Упродовж чотирьох місяців в області ми зареєстрували 14 кримінальних проваджень за фактами дорожньо-транспортних пригод, вчинених у стані алкогольного сп’яніння, з яких 2 – зі смертельними наслідками. Загалом за фактами ДТП, вчинених водіями у стані сп’яніння, упродовж чотирьох місяців до суду направлено 11 кримінальних проваджень» – зазначив, Віталій Браславець.

Також слід зазначити, що за вказаний період в області слідчими підрозділами області зареєстровано 4 кримінальних провадження за фактами дорожньо-транспортних пригод, де водії залишили місця скоєння ДТП. Вжитими заходами поліції ці злочини розкриті. Всі водії розшукані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *