Культура

До Кременчука привезуть трьохметровий рушник

Філія № 2 Кременчуцької міської публічної бібліотеки запрошує жителів Кременчука та гостей міста на захід “Шляхами рушника Григорія Сковороди”, який  відбудеться 4 травня 2023 року о 14.00 за адресою вул. Соборна,11.

На учасників заходу чекає розповідь про проєкт «Григорій Сковорода у серці», присвячений 300-річчю Г.Сковороди, презентація світлин про те, як вишивався рушник у нашому місті,  а також зустріч з кременчуцькою вишивальницею  Наталією Ромою .

Варто зазначити, що проєкт “З Григорієм Сковородою у серці”, присвячений 300 річчю з дня народження Григорія Савича, було започатковано  20 травня 2021року у 15-ту річницю Всесвітнього дня вишиванки  у м. Переяслав у Меморіальному музеї Г.С.Сковороди. Його завданням було вишити рушник за зразком старовинного переяславського рушника із фондової колекції Заповідник Переяслав.

Трьохметрове полотно з нанесеним малюнком подорожувало містами України. У лютому 2022 року вишивали цей рушник і у Кременчуці. І ось знову, вже повністю вишитий рушник завітає до Кременчука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *