Комунальне господарство

“Кременчукводоканал” відновив роботу 180 трубчастих колодязів

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України працівники КП «Кременчукводоканал»  провели велику роботу з моніторингу та ремонту трубчастих колодязів, щоб забезпечити жителів міста хоча б технічною водою у випадку аварійного відключення  централізованого водопостачання. Наразі працівниками комунального підприємства відновлено роботу близько 180 з них.

Всього на території Кременчука налічується близько 200 трубчастих колодязів. Свого часу їх встановлювали самі мешканці, або депутати на їх прохання. За роки експлуатації технічний стан колодязів значно погіршився, потребувало заміни зношене наземне обладнання та фільтри, а деякі свердловини – поглиблення. Тож для відновлення роботи непрацюючих та  ремонт пошкоджених  свердловин були виділені кошти зі стабілізаційного фонду міського бюджету.

Працівники водоканалу звертають увагу жителів міста на те, що відповідно до проведених лабораторних досліджень вода з більшості трубчастих колодязів може використовуватися лише для технічних потреб, вона не придатна для споживання в їжу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *