Влада

Кременчук отримає допомогу від Європейського Союзу

Це стало відомо під час візиту мера Кременчука Віталія Малецького до Європейської комісії в місті Брюсселі.

Мер Кременчука Віталій Малецький у складі української делегації бере участь у форумі «Статус України як кандидата до ЄС: нові виклики та можливості для місцевих громад». Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Цей саміт у Брюсселі проводить Європейський Комітет регіонів – консультативний орган Європейського Союзу, що працює з місцевими та регіональними органами влади.

Головна мета участі у саміті – продемонструвати прагнення місцевих громад України до інтеграції в Європейську спільноту та випрацювати механізми впровадження європейських стандартів місцевого самоврядування в українських містах.

– У своєму виступі також розповів нашим європейським партнерам про те, як живуть і працюють міста України в умовах війни та про головні труднощі, які доводиться їм долати. Насамперед, йдеться про зруйновану інфраструктуру та промислові підприємства, постійні терористичні атаки, під час яких гинуть мирні мешканці. Зараз Україна має статус кандидата в члени ЄС. І це відкриває для нас багато можливостей. Ми сподіваємося на інвестиції, які стануть вигідними для всіх. Ми отримуємо чудовий стимул для розвитку демократичних інституцій наших місцевих громад, – зазначив керівник міста.

Малецький повідомив, що для Кременчука отримано корисні контакти та домовленості про участь у європейських інфраструктурних проєктах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *