Економіка

У магазинах зафіксували необґрунтоване зростання цін

Минулого тижня фахівці Держпродспоживслужби провели перевірки дотримання суб’єктами господарювання порядку формування цін на соціально значущі продукти, під час яких виявили порушників.  Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області. Перевірки проводили у магазинах Кременчука та Оржицької громади. Порушення порядку формування цін встановили на двох перевірених об’єктах.

“За результатами проведеної роботи ціни були знижені до економічно обґрунтованого рівня за рахунок зниження торговельної надбавки з 16 % до 10 %. Знижено ціну на хліб житньо-пшеничний  вагою 550 г з 17,00 грн до 15,95 грн (торговельну націнку знижено з 16% до 10%), яйця курячі категорії С1  з 55,00 грн до 52,80 грн (торговельну націнку знижено з 15% до 10%)”, – йдеться у повідомленні.

У Держпродспоживслужбі нагадують, якщо ви зафіксували необґрунтоване зростання ціни на соціально значущі товари повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.  Телефон цілодобової гарячої лінії Головного управління Держпродспоживслужби Полтавщини: +38 (093) 3620536.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *