Суспільство

Вадим Ворошилов “Karaya” прокоментував масове нищення російської авіаційної техніки

Як передає “Новинарня“, в ефірі національного телемарафону в неділю, 14 травня, відповідаючи на запитання, що сталося напередодні з двома гелікоптерами Мі-8 і літаками Су-34 та Су-35 ВКС РФ, які були збиті, впали та згоріли, Герой України Вадим Ворошилов припустив, що це був “дружній вогонь”.

“Є основні версії, які наш ворог висуває щодо того, що трапилось. Одна з основних версій з їхнього боку – нібито в нас з’явилися літаки F-16 з ракетами класу “повітря – повітря” АІМ-120. Друга версія – можливо, зенітно-ракетний комплекс “Петріот” передислокувався до кордону Росії. Ну, і звісно, вони полюбляють версію щодо роботи українських ДРГ на території РФ. Ці всі три версії існують. Але моя суб’єктивна думка [така]

Починає з’являтися і працювати певний тип авіаційного озброєння, який ми отримали від Великої Британії (авіаційні ракети далекої дії Storm Shadow – “Н”). Вони (росіяни) максимально налякані з приводу наших нових повітряних засобів ураження. Їхні наземні комплекси протиповітряної оборони постійно несуть чергування. І будь-яку повітряну ціль вони сприймають за потенційно наш новий вид озброєння. Вони цим налякані, взаємодія у них максимально неорганізована. Тому я вважаю, що це був “френдлі фаєр”, – сказав Ворошилов.

Відповідаючи на уточнююче запитання, Карайя повторив, що, швидше за все, це російська ППО своїх і збила.

Ворошилов додав, що українська сторона вже не раз спостерігала, як росіяни збивають власні ударні гелікоптери та винищувачі в районах ведення бойових дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *