Кримінал

Кременчужанин продавав оснащені прихованими відеокамерами ручки та іграшки

Рік іспитового строку отримав кременчужанин за контрабанду та незаконну купівлю й збут техзасобів для таємного отримання інформації. Зокрема, житель Кременчука торгував кульовими ручками, окулярами та плюшевими ведмедями, які оснащені прихованими відеокамерами. Про це відомо з вироку Автозаводського районного суду Кременчука, пише “Полтавщина”.

Суд ухвалив умовний термін покарання обвинуваченому, бо він уклав угоду з прокурором, в якій повністю визнав свою провину. Технічні засоби, які продавав кременчуківець, призначені для прихованого використання в оперативно-розшуковій або розвідувальній діяльності й вони потребують спецдозволів та не можуть використовуватися фізичними особами.

Оснащені прихованими камерами м’які іграшки, окуляри та кульові ручки підсудний купував у невстановлених слідством осіб. Також ручки замовляв на сайті AliExpress.

Ці спецзасоби безробітний кременчужанин зберігав у себе вдома й продавав на ресурсі безплатних оголошень OLX. Зокрема, через цей інтернет-ресурс у січні та лютому підсудний продав дві кульові та одну канцелярську ручки, двоє окулярів та пару іграшок — плюшевих ведмедів, які оснащені прихованими відеокамерами. Загальна сума замовлень — 18 тисяч гривень. Після оплати ці спецзасоби обвинувачений відправив на відділення «Нової пошти» у Полтаві для отримання замовником.

Обвинувачений уклав угоду з прокурором про визнання винуватості в кінці березня, а через місяць її затвердив суддя Автозаводського районного суду Кременчука. Це не перше покарання обвинуваченого за подібний проступок: у серпні 2021 року суд його оштрафував на 850 гривень за незаконне зберігання спецзасобі для відео- та аудіозаписів негласної інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *