СуспільствоФото

«Встигнути за 600 секунд»: рятувальники розповіли дітям правила безпеки

У Кременчуці, на території спортивного манежу Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського відбувся захід «Встигнути за 600 секунд» присвячений безпеці дітей на дорогах міста.

У заході взяли участь співробітники ДСНС, Національної поліції та викладачі Кременчуцького медичного коледжу, повідомляє Головне управління ДСНС України у Полтавській області.

На початку заходу дітлахи малювали на асфальті крейдою про небезпеки на дорогах та зображали, які є попереджувальні дорожні знаки для пішоходів та водіїв.

Рятувальники продемонстрували присутнім аварійно-рятувальні автомобілі, які є на озброєнні пожежно-рятувальних частин міста, а також розповіли про дорожньо-транспорті пригоди, що виникають при недотриманні швидкісного режиму руху та їх наслідки.

Використовуючи аварійно-рятувальне обладнання кременчуцькі рятувальники проводили розрізання металевих елементів автомобілів та демонстрували як ефективне сучасне обладнання надає змогу швидко розрізати пошкоджену автівку та надати допомогу травмованим внаслідок ДТП. Також всі бажаючі мали змогу посидіти в аварійно-рятувальному автомобілі та послухати надзвичайників, які розповідали про інше спеціальне обладнання та його переваги.

Також, вогнеборці розповіли присутнім як правильно, безпечно та ефективно користуватися первинними засобами пожежогасіння. Використовуючи порошковий вогнегасник, усі бажаючі мали змогу разом із рятувальником загасити умовну пожежу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *