Пригоди

За добу у Кременчуцькому районі зареєстровано 5 пожеж

Про це повідомляє пресслужба облуправління ДСНС.

Так, 19.05.2023 р. о 00:30 в смт. Градизьк на вул. Старокиївська виникла пожежа в  житловому будинку. Знищено покрівлю на площі 6 м2. Врятовано житловий будинок. На гасіння пожежі залучалась  Градизька МПО (смт. Градизьк).

О 02:48 в с. Горби у пров. Давній виникла пожежа в господарчій споруді. Знищено господарчу споруду.  Врятовано житловий будинок. На гасіння пожежі залучалось  одне відділення 6 ДПРП. 

О 15:24  в с. Гаївка на вул. Кошового виникла пожежа в господарчій споруді. Знищено господарчу споруду, два легкові автомобілі, трактор, майно, 3 т зерна пшениці та кукурудзи. Врятовано житловий будинок. На гасіння пожежі залучалось  одне відділення 8 ДПРП та  Оболонська МПО (с. Оболонь). В зв’язку з сильним задимленням рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання.

О 17:28  в с. Білецьківка на вул. Весняна виникла пожежа в  житловому будинку. Знищено прибудову на площі 8 м2.  Пошкоджено покрівлю на площі 10 м2. Врятовано житловий будинок.На гасіння пожежі залучалось  одне відділення 15 ДПРЧ. В зв’язку з сильним задимленням рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання.

О 19:55 в с. Очеретувате виникла пожежа на відкритій території. Знищено сміття на площі 0,01 га. На гасіння пожежі залучалось  одне відділення 8 ДПРП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *