Комунальне господарство

На водопровідній мережі по вулиці Юрія Руфа комунальники виконують заміну засувки

Наразі комунальники на цьому об’єкті проводять заміну засувки діаметром 600 мм. Завдання засувок забезпечення належної роботи водопровідних мереж. Вони відповідають за рівномірний потік рідин і їх блокування, а також за безпеку використання мережі. Стара засувка була надто зношеною та в аварійному стані. Тому для регулювання тиску у системі водопровідної мережі та зменшення ризиків виникнення аварійної ситуації в мережі необхідно було провести заміну запірно-регулюючої арматури, повідомляє пресслужба міськвиконкому.

Ділянка водопровідної мережі, що зараз перебуває в ремонті, була прокладена у 1970 році. Увесь цей час вона забезпечує послугами центрального водопостачання споживачів Першого Занасипу. Роботи проводяться з залученням сучасної комунальної техніки.

На обслуговуванні у КП «Кременчукводоканал» знаходиться до 500 км водогону. Переважна більшість цих мереж були побудовані минулого століття та перебувають у зношеному стані. Тому, щоб  кременчужани отримували якісні послуги, комунальники  планово виконують ремонтно-відновлювальні роботи об’єктів водного господарства.

Минулого тижня КП «Кременчукводоканал» на мережах централізованого водопостачання та водовідведення ліквідувало 6 поривів водопроводу, 72 закупорки каналізації та відремонтувало 10 колодязів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *