Пригоди

На Полтавщині збільшилася кількість загиблих на воді

Із початку року на водоймах області загинули 14 людей. Це на 29% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це 26 травня повідомив заступник начальника ГУ ДСНС у Полтавській області Володимир Гришанін.

«Лише в травні цього року на водних об’єктах Полтавщини загинули 6 людей. Якщо порівнювати з травнем 2022 року, то тоді загинула лише одна людина. Один із прикрих випадків стався 11 травня цього року на території Решетилівської громади, коли під час риболовлі загинули син та батько, – розповів Володимир Гришанін. – Майже всі випадки загибелі на воді відбувалися поза межами спеціально облаштованих для купання місць».

Із метою попередження й мінімізації подібних випадків ГУ ДСНС України в Полтавській області проводить комплекс профілактичних заходів. Усім керівникам громад області направили листи щодо затвердження місцевими комісіями ТЕБ і НС переліку визначених місць масового відпочинку на водних об’єктах.

Нині в області обліковано 38 місць масового відпочинку населення на воді.

«Рятувально-водолазні служби з початку року провели 78 обстежень акваторії водойм, відведеної для купання. За результатами перевірок надано паспорти водної частини пляжу», – розповів Володимир Гришанін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *