Спорт

Ольга Ляхова здобула дві медалі на Командному ЧУ з легкої атлетики

Днями у Львові відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. У змаганнях брали участь представники Полтавщини і наша Ольга Ляхова з Кременчука здобула тут дві медалі. Про це повідомляє “Полтавщина спорт”.

Кременчужанка виграла дистанцію 1500 м. Вона подолала дистанцію за 4:26,04. Друге місце тут посіла киянка Вікторія Ковба (час — 4:28,17). Третє місце в іншої киянки Анастасії Прокудіної (час — 4:28,79)

Також Ольга стала другою у бігу на 800 м. Вона фінішувала з часом 2:05,57. Перемогла тут Наталія Прищепа з Рівненщини (час — 2:05,48). Третє місце у представниці Донецької області Оксани Долинчук (час — 2:08,28).

Нагадаємо, що до цього Ольга перемогла на міжнародному турнірі в Савоні на дистанції 800 м.