Суспільство

На пляжах рекомендується здійснювати обмежувальні заходи щодо купання

Кременчуцьким відокремленим підрозділом  ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я  УКРАЇНИ» проводиться щотижневий відбір та лабораторні дослідження проб якості води відкритих водойм в місцях масового відпочинку жителів громади.

За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження від 1 червня,   показники мікробіологічної забрудненості води річкової не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам:

  • р. Сухий Кагамлик, пляж в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» – початок пляжу  700 000, кінець пляжу 700 000, (допустиме значення – 5 000).
  • р. Дніпро,  центральний пляж – індекс ЛКП початок пляжу 130 000 , кінець пляжу  240 000, (допустиме значення – 5 000).

Індекс ЛКП – свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Лактозопозитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для дітей.

З метою недопущення виникнення та розповсюдження  інфекційних захворювань під час відпочинку, рекомендується здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» (р. Сухий Кагамлик»), та центрального пляжу (р. Дніпро), не використовувати воду з водойм для миття рук, фруктів та овочів, а також закликаємо не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, перш за все для купання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *