Без категорії

На війні загинув вихованець футбольного клубу «Кремінь» Микола Жидков

На російсько-українській війні загинув вихованець футбольного клубу «Кремінь» Микола Жидков. Уродженець Кропивницького азам футболу навчався у рідному місті, далі продовжив навчання в інтернаті Дніпра, а потім два роки навчався у Кременчуці. Про це йдеться на сторінці МФК “Кремінь” Кременчук

Спортсмен у 2019 році закінчив кременчуцький ліцеї-інтернат №21 «Старт» та грав за футбольний клуб «Кремінь», під керівництвом тренера Олександра Назаренка.

Микола Жидков переїхав до Польщі, а з 2020 до 2022 рік грав за польський футбольний клуб «Wegrzcanka Węgrzce Wielkie» з 7 ліги Польщі. З початку повномасштабної війни спортсмен вирішив вступити до лав Збройних Сил України.

У листопаді 2022 року Микола призупинив виступи за команду, щоб повернутися в Україну та вступити до лав ЗСУ. В останньому матчі команда перемогла 6-1, Микола відзначився дублем. Клуб тоді відреагував на такий вчинок футболіста й під час останнього матчу українця за Венгжнанку партнери та суперники влаштували 21-річному Жидкову коридор пошани, а представники клубу подарували пам’ятну футболку і букет квітів у кольорах прапорів України та Польщі.

Дитячий тренер спортсмена з МФК «Кремінь» Олександр Назаренко ледь стримуючи сльози згадав про свого вихованця:

– Микола – випускник мого останнього випуску 2001 року народження. Він був хорошим футболістом, цілеспрямованим. Ніколи не «сочкував» на тренуваннях. Повністю віддавався на іграх. У нього була висока самовіддача на полі, і за межами поля він був порядною людиною. Дружив з усіма хлопцями. Й мав лідерські якості. Хлопці до нього гарно відносилися, адже завжди приходив на допомогу. Добрий, ввічливий та вихований.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *