Освіта

У КрНУ відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

1-2 червня на базі Кременчуцького національного університету проходив Міжнародний конкурс студентських наукових робіт. Він відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України, під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. Цього року у конкурсі беруть участь представники 30-ти країн – Австрії, Великобританії, Німеччини, Норвегії, США, Франції, Швейцарії тощо.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проводиться на базі Кременчуцького національного університету сьомий рік поспіль, з 2017-го. Щороку до нього долучається все більше країн-учасниць, захід набуває все більшої ваги у професійному середовищі. У 2022 році Національна комісія України у справах ЮНЕСКО ухвалила рішення надати конкурсу патронат – це свідчить про визнання його значущості на державному рівні.

У 2023 році участь у конкурсі узяли представники таких країн: Австрія, Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Греція,Грузія, Естонія, Ізраїль, Індія, Іспанія, Італія, Ірландія, Казахстан, Китай, Латвія, Литва, Молдова, Нігерія, Німеччина, Норвегія, Польща, Сербія, Словаччина, Словенія, Сполучені Штати Америки, Туреччина, Україна, Франція, Чехія, Швейцарія.

На конкурс подано 598 наукових робіт, до нього долучилися 1021 студент із 144 закладів вищої освіти.

Робота конкурсу розпочалася пленарним засіданням 1-го червня. Воно проходило у DC-офісі КрНУ, в онлайн форматі.

Після завершення урочистого засідання розпочалася робота в секціях. Вона тривала 1-2 червня. Цього року працювало 11 секцій:

– Економіка,

– Менеджмент,

– Підприємництво, торгівля та біржова діяльність,

– Екологія,

– Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка,

– Автомобільний транспорт,

– Транспортні технології,

– Професійна освіта,

– Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології,

– Філологія,

– Цивільна безпека.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *