Комунальне господарство

Кременчукводоканал нагадує про терміни повірки лічильників води під час воєнного стану

Відновлюється необхідність проведення чергової повірки лічильників води. Якщо в поточному місяці спливає строк повірки вашого приладу обліку, КП «Кременчукводоканал» просить своєчасно виконати перевірку лічильника води. Про це повідомляє “Кременчук. Офіційний”.

Для повірки лічильників споживачу потрібно звернутись до абонентного відділу водоканалу для визначення дати зняття пломб з вузлів обліку води комунальниками. Або звернутись до організації, яка виконає повірку лічильників на місці експлуатації без їхнього демонтажу, що не потребує їхнього розпломбування.

Якщо термін повірки лічильників сплинув, його показники не враховуватимуться при нарахуванні послуг за водопостачання та каналізацію. Нараховуватимуть плату за нормою споживання послуг або за розподіленим обсягом води, визначеним показниками загальнобудинкового лічильника води (за його наявності).

Споживачі водоканалу, у яких строк дії повірки лічильників закінчився під час воєнного стану, мають здійснити повірку до 31 серпня 2023 року. Це стосується мешканців багатоквартирних будинків та юридичних осіб, які не повірили свої прилади обліку протягом дії воєнного стану.

За довідками з  питань повірки лічильників води звертатись:

– споживачі фізичні особи – до а/в КП «Кременчукводоканал» в робочі дні на адресу: вул. Героїв Маріуполя, буд. 38, або за тел.: 097-557-35-33, 095-814-40-32, 067-508-16-28;
– споживачі юридичні особи – до відділу приладів комерційного обліку КП «Кременчукводоканал» з понеділка по четвер на адресу: вул. Героїв Маріуполя, буд. 35А, або за тел.: 067-400-51-31.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *