Пригоди

За минулу добу рятувальники залучалися до гасіння трьох пожеж у Кременчуцькому районі

Так, 11 червня об 11 год. 20 хв. до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території в с. Матвіївка, Оболонської ТГ, Кременчуцького району. Про це повідомляє Кременчуцьке РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області.

По прибуттю на місце було встановлено, що через пожежу сухої рослинності сталося загоряння поверхневих покладів торфу. Внаслідок пожежі знищено поверхневі поклади торфу на площі 0,5 га. На гасіння залучалися 3 чоловік місцевої пожежної охорони с. Оболонь та 1 одиниця техніки.

11 червня о 15 год 30 хв до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території в с. Веселий Поділ, Семенівської ТГ, Кременчуцького району. Внаслідок пожежі знищено очерет на площі 0,3 га. Пожежу о 16 год. 30 хв. було локалізовано та о 17 год. 00 хв. ліквідовано. На гасіння залучалися 4 чоловіки 8-го державного пожежно-рятувального посту та 1 одиниця техніки.

11 червня о 20 год 05 хв до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території в с. Крива Руда, Семенівської ТГ, Кременчуцького району. Внаслідок пожежі знищено очерет на площі 8 га. Пожежу о 21 год. 45 хв. було локалізовано та о 22 год. 20 хв. ліквідовано. На гасіння залучалися 4 чоловіки 8-го державного пожежно-рятувального посту та 1 одиниця техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *