Спорт

Кременчуцькі гімнастки представлятимуть Полтавську область на чемпіонаті України

10-11 червня на базі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся чемпіонат Полтавської області з художньої гімнастики. Гімнастки змагалися за  програмами «Кандидати у майстри спорту України» та «Майстри спорту України» та за можливість представляти область на всеукраїнському чемпіонаті, який проходитиме у Києві наприкінці червня 2023 року.

Серед групових вправ за програмою Кандидатів у майстрів спорту України І місце посіла команда Кременчуцької комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1  у складі: Почепської Карини, Щербак Катерини, Мигаль Валерії, Адаменко Юлії, Третяк Єлизавети, Гноєвої Анастасії (тренер Лілія Марченко). Ця команда буде представляти наше місто на чемпіонаті України за програмою Майстрів спорту України.

Серед групових вправ за програмою Кандидатів у майстрів спорту України ІІІ місце виборола команда КДЮСШ №1 закладу у складі: Матети Марини, Григорˊєвої Діани, Гончукової Поліни, Гродзинської Марії, Самошиної Валерії, Безверхої Катерини (тренери: Наталя Борисова, Наталя Солодовникова, Марина Чернишова).

Почепська Карина захищатиме честь нашого міста та області на Чемпіонаті України серед дорослих. Дворцова Олена та Мінакова Анастасія представлятимуть Кременчук  та Полтавщину на чемпіонаті України серед юніорів. Вітаємо дівчат та їх тренерів: Лілію Марченко, Наталію Борисову, Марину Чернишову, Заслуженого тренера України Наталю Солодовникову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *