Влада

Кременчук вимагає справедливих тарифів

Сьогодні на сесії міської ради прийнято чергове звернення щодо встановлення справедливих тарифів для лівобережної частини Кременчука. Про це повідомив міський голова Віталій Малецький.

Ракетні удари рашистів зруйнували потужності підприємства, яке забезпечувало теплом мешканців лівобережжя міста. Постачання опалення у 2022-2023 роках перейшло до обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго». Полтавське підприємство застосувало для кременчужан незаконні двоставкові тарифи, які вищі за ті, що діяли станом на 24 лютого 2022 року.

За цими тарифами кременчужани змушені платити навіть влітку, а підприємцям виставляються рахунки незалежно від того, чи споживають вони тепло фактично. Ці дії «Полтаватеплоенерго» порушують і чинні закони, і особисте розпорядження Президента України Володимира Зеленського про заборону підвищувати тарифи під час війни.

Міська рада Кременчука вкотре закликає «Полтаватеплоенерго» і Полтавську обласну раду виконати:

  • негайно надати розрахунки одноставкових тарифів для мешканців Кременчука, які отримують послуги з опалення та гарячу воду від «Полтаватеплоенерго»;
  • встановлення обґрунтованих і законних тарифів для Кременчука;
  • застосування на час дії воєнного стану та шість місяців після його скасування тарифів, які не перевищують ті, що діяли для кременчужан до 24 лютого 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *