Суспільство

Комунальники Кременчука просять рибалок не ловити рибу у місцях масового відпочинку людей

У Кременчуці з 1 червня розпочався купальний сезон. За територією 10 місць масового відпочинку містян біля водних об’єктів доглядає КП «Кременчук АКВА-СЕРВІС», на них встановлено рятувальні пости.

Як повідомляє пресслужба міськвиконкому, минулого тижня працівники комунального підприємства прибрали 12 га та просіяли майже 2 га прибережної зони, розчистили 5 000 м2 акваторії водоймищ від очерету та водоростей.

У спекотну погоду багато громадян разом з дітьми відпочивають біля води. Приходять сюди і любителі рибної ловлі.  Рибальські знаряддя, залишені неуважними рибалками, на жаль, стають причиною травмування відвідувачів пляжів.

10 червня внаслідок травмування рибальським гачком на території місця масового відпочинку до травматологічного пункту  міської лікарні  була доставлена дитина для проведення оперативного втручання з вилучення стороннього тіла.

З  метою запобігання травмування відвідувачів місць масового відпочинку на водних об’єктах рибальським знаряддям КП «Кременчук АКВА-СЕРВІС»  доручено проводити роз’яснювальну роботу серед рибалок, а також  звернутися до регіональних органів рибінспекції стосовно надання роз’яснень щодо обмежень загального користування на території міських пляжів та визначених місць відпочинку на воді.

У місцях масового відпочинку на р. Дніпро та р. Сухий Кагамлик  також будуть встановлені інформаційні таблички щодо  використання території за призначенням.

Комунальники звертаються до кременчуцьких рибалок з проханням ловити рибу в інших місцях, не створюючи проблем  відпочиваючим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *