Суспільство

Куди у Кременчуці за допомогою можуть звернутися жертви домашнього насильства

У Кременчуці працює денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, Кременчуцького міського центру соціальних служб.

На днях до Міжнародного дня боротьби з сексуальним насильством в умовах війни в цьому центрі відбулася зустріч за участю представників громадських організацій “Право на захист”, “Яворина”, “Лідерка”, волонтерів Червоного Хреста, фахівців мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства БО «Посмішка ЮА» та патрульної поліції Кременчука.

Учасники зустрічі обговорили питання взаємодії державних установ та громадських організацій, методи та заходи реагування та допомоги постраждалим від сексуального насильства під час конфлікту, а також ефективні результати у боротьбі з насильством стосовно жінок.

Якщо ви зазнали будь-якого з видів насильства або розумієте, що є загроза його скоєння, найголовніше правило – НЕ МОВЧАТИ!

У місті Кременчуці для отримання допомоги можна звернутися:

  • виклик поліції – 102 (цілодобово);
  • департамент у справах сімей та дітей – 098-839-11-61;
  • денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства з ознакою статі – 068-548-76-11, 050-661-74-11;
  • мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства з ознакою статі – 066-250-01-33.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *