Спорт

Хокеїсти «Кременчука» проводять для дітлахів воротарські збори

Двоє голкіперів «Кременчука» Данило Макаренко та Кирило Кучер для дітей проводять воротарські збори. Хокеїсти за підтримки асистентів Гліба Крівошапкіна (ХК «Кременчук»), Артема Портнова та Дмитра Кобильника (ХК «Дніпро») розповіли дітлахам, як побороти страх перед виходом на лід та поділилися секретами воротарів. Про це повідомляє пресслужба ХК “Кременчук”.

Збори на льодовій арені Дніпро триватимуть протягом 5 днів, до п’ятниці 30 червня. Спортсмени проводять збори з метою поділитися з хлопцями своїм досвідом. На тренування доєдналися 12 діток приблизно однієї вікової категорії. Більшість діток з Дніпра, але є дітки, які приїхали з Одеси та Кривого Рогу.

За словами спортсменов, на першому льодовому тренуванні провели перше ОФП та перше заняття з теорії. Воно було акцентовано на катання та технічні аспекти при переміщенні. Завершили день заняттям ОФП. Далі по плану була акробатика та робота на координацію.

За словами Данило Макаренка, з дітьми не лише грали у хокей, а різносторонньо проводили час, де розбирали теорію та грали у гандбол.

Збори розпочались о 9.15 зі знайомства з усіма голкіперами, які до нас приїхали, о 10.00 вийшли на лід. Цілу годину присвятили катанню, потім вже підтягнулись наші асистенти помічники, серед них є Гліб Крівошапкін, Дмитро Кобильник та Артем Портной, останні пів години грали у гандбол футбольним мʼячем потім у хокей, тренери проти усіх воротарів, додав Данило.

Воротарі «Кременчука» планують провести збори й на льодовій арені «Айсберг» у Кременчуці. У планах провести збір наприкінці липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *