Кримінал

В межах Кременчука виявили 5 порушників правил навігації на воді

Протягом тижня водні поліцейські під час патрулювання Сулинського заказника та акваторії річки Дніпро, в межах міста Кременчук, виявили п’ять порушників правил навігації на воді.

Дмитро Кисличенко, начальник сектору поліцейської діяльності на воді Кременчуцького райуправління поліції, зазначив: «Під час патрулювання Сулинського заказника та акваторії річки Дніпро поліцейські виявили п’ятьох водіїв маломірних суден, які порушили правила навігації. На порушників складено постанову за статтею 117 (Порушення правил користування малими, спортивними суднами та водними мотоциклами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Загалом, з початку дії воєнного стану водною поліцією складено 97 адміністративних матеріалів за статтею 117 КУпАП».

Нагадаємо, що згідно розпорядження Полтавської ОВА №329 від 30.05.2023 року, на період дії воєнного стану встановлена заборона навігації для маломірних (малих) суден на водоймищах Полтавської області. Виняток становлять судна підприємств, установ, організацій, що займаються промисловим рибальством на Кам’янському та Кременчуцькому водосховищах, та спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, ЗСУ та інших органів державної влади».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *