Освіта

Роботу науковців КрНУ представлено на здобуття Національної премії України імені Бориса Патона

29 червня вчена рада Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського ухвалила рішення представити наукову роботу «Створення модельного ряду спеціалізованих броньованих машин», виконану авторським колективом, на здобуття Національної премії імені Бориса Патона у 2023 році. А також затвердила кандидатури трьох науковців КрНУ – членів колективу авторів.

Робота «Створення модельного ряду спеціалізованих броньованих машин» виконана колективом авторів. За погодженням із Комітетом з державних премій України в галузі науки і техніки, до його складу внесено вісім виконавців. Це фахівці Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, Національної академії Національної гвардії України та ПрАТ Науково-виробниче об’єднання «Практика».

Троє авторів – провідні науковці Кременчуцького національного університету. Це завідувач кафедри машинобудування професор Володимир Драгобецький; професор кафедри машинобудування Олександр Шаповал та завідувачка кафедри бізнес адміністрування, маркетингу і туризму професор Ірина Труніна.

За процедурою, вчена рада університету мала проголосувати за кожну із зазначених кандидатур на здобуття Національної премії України імені Бориса Патона. На засіданні були присутні 42 із 53 членів вченої ради. Кандидати та особи, що перебувають з ними у родинних стосунках, не брали участь у голосуванні.

Бiльшiстю голосiв вчена рада пiдтримала усi поданi кандидатури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *