Суспільство

У Кременчуці обговорили потреби дітей ВПО

30 червня 2023 року відбувся регіональний показ та інтерактивне обговорення форум-театру. Це унікальний формат, який передбачав активну участь глядачів у процесі розв’язання проблем, пов’язаних з внутрішнім переміщенням.

Як повідомляє пресслужба міськвиконкому, переміщення дітей, з одного боку, створює посилене навантаження на соціальну сферу приймаючої громади та вимагає від законних представників дитини (батьків, опікунів тощо) зосередженості на забезпеченні дитини прав та потреб в період адаптації та інтеграції до приймаючої громади. Зокрема, актуальними є не лише першочергові задачі влаштування до закладів освіти, але і створення умов розвитку особистості дитини, повноцінної самореалізації її потенціалу.

Участь у форум-театрі дозволила отримати глибинне розуміння різносторонності потреб дітей ВПО. Під час заходу разом з іншими учасниками обмінялися уявленням про доступні засоби для забезпечення прав дитини та структурувати отримані висновки. Головна мета – створити практичну дорожню карту, яка допоможе вирішити ці проблеми на практичному рівні.

 Ця діяльність стала можливою в межах програми Єднання заради дії, що впроваджується IREX in Ukraine разом з Благодійним Фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та за підтримки Державного департаменту США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *