Спорт

50% джерсі з благодійного проєкту розіграли – Віталій Лялька

Попри міжсезоння у чемпіонаті України з хокею, триває благодійний проєкт на підтримку родин загиблих військових. З “Матчу пам’яті” між “Кременчуком” та “Соколом”, де презентували стилізовані джерсі з позивними загиблих ультрас на сьогодні реалізували половину джерсі. Кошти отримує кожна родина загиблого військового, чий позивний був зазначений на джерсі. Деякі родини вирішили передати кошти на потреби військових, які боронять незалежність України, повідомляє пресслужба ХК “Кременчук”.

– Наразі вже розіграли біля 20 джерсі , багато зірок та цікавих людей долучаються до поєкту. 50% джерсі з благодійного проєкту розіграли, попереду ще стільки ж джерсі, – зауважив один з організаторів благодійного проєкту Віталій Лялька.

Нагадаємо, що за ініціативи благодійного фонду “Горобчик” реалізовують проєкт на підтримку родин військових, які загинули в ході російсько-української війни. Джерсі виконані у вигляді вишиванки ти пікселя, а на спині вибитий позивний військового. Оскільки майже усі загиблі хлопці були ультрас спортивних команд, на одному з рукавів на джерсі – логотипи фанатського руху, до якого належали воїни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *