Освіта

Науковці КрНУ презентували монографію про український конституціоналізм

Монографія створена за загальною редакцією завідувача кафедри фундаментальних і галузевих юридичних наук (ФГЮН) Кременчуцького національного університету професора Володимира Скрипника. До видання увійшли матеріали науковців кафедри ФГЮН КрНУ: доцента Людмили Васечко; викладача Анастасії Уманської; доцента Валерія Шаповала, а також доцента кафедри ЦБГЗ КрНУ Євгенія Лашка та правників з інших українських ЗВО. Про це повідомляє пресслужба КрНУ.

У колективній монографії представлені наукові дослідження, які стосуються актуальних питань, зокрема: писемні пам’ятки як основне джерело відомостей про історичні засади українського конституціоналізму; ідеологія сучасної Конституції України; розвиток конституціоналізму в Україні, як невід’ємного елементу сучасної правової культури. Кожному розділу монографії присвоєно міжнародний цифровий ідентифікатор DOI.

Презентація колективної праці відбулася у Кременчуцькому національному університеті. Участь у ній узяли науковці КрНУ та студенти-юристи. Колеги-співавтори з інших ЗВО України долучилися до заходу в онлайн режимі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *