Спорт

Даніїл Єрмолов залишив лави «Кременя»

Лави «синьо-білих» покинув 22-річний воротар «Кременя» Даніїл Єрмолов. Про це повідомляє пресслужба ФК “Кремень”.

Даніїл перейшов до «Кременя» з тернопільської «Ниви» у вересні 2021 року. Дебютував за нашу команду 22 жовтня 2021 року у виїзному поєдинку 15-го туру Першої ліги проти луцької «Волині» (3:2). Загалом за наш клуб воротар виступав протягом двох сезонів – 2021/22 та 2022/23. Впродовж яких провів 17 офіційних матчів (1530 хвилин на полі, 2 сухих), пропустив 37 м’ячів та відзначився одним асистом. Отримав у цих матчах 1 жовту картку.

У весняній частині минулого сезону Даніїл на правах оренди виступав за харківський «Металіст». У складі якого в рамках УПЛ провів 13 повних матчів (1170 хвилин) та пропустив 28 голів. У матчах з Олександрією, Колосом та Львовом не пропустив жодного голу. З нового сезону воротар виступатиме за клуб із УПЛ – полтавську «Ворсклу». Контракт з командою підписаний на 3 роки.