Суспільство

У Кременчуці стартує новий проєкт з Програмою розвитку ООН

Мета проєкту – відновлення міст та громад, які постраждали від війни. Про це повідомляє “Кременчук.Офіційно”.

У нашому місті створили робочу групу з громадської безпеки та відновлення Кременчуцької громади, яку очолила заступниця міського голови Ольга Усанова. До складу групи увійшли представники органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства, правоохоронних органів, служби надзвичайних ситуацій, служб, що працюють з молоддю, людьми з інвалідністю, людьми похилого віку, внутрішньо переміщеними особами (ВПО) та іншими незахищеними верствами населення, включаючи національні меншини та представників неформальних спільнот.

На першому засіданні робочої групи представники ПРООН, які наразі перебувають у Кременчуці, Ірина Іщенко та Еміль Коренєв презентували проєкт з розбудови мережі робочих груп з громадської безпеки та відновлення в Полтавській області та надали рекомендації щодо подальшої їхньої діяльності.

Координатор проєкту, виконавчий директор місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація учасницького розвитку громад» Леонід Донос зупинився на обговоренні подальшого плану роботи та шляхах співпраці з Кременчуком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *