Освіта

Науковці КрНУ розпочали роботу у Міжнародній літній школі в Лестері (Великобританія)

3-го липня в Університеті Лестера/University of Leicester (UoL), в рамках міжнародної програми “UK-Ukraine Twinning Initiative”, розпочала роботу Міжнародна літня школа. До неї долучилася група науковців Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського (KrNU). Фахівці КрНУ перебувають в Університеті Лестера з метою реалізації спільного проекту «Розробка п’ятирічної дорожньої карти у галузі аерокосмічних досліджень, біоінженерії та штучного інтелекту». Про це повідомляє пресслужба університета.

Робочу групу КрНУ очолює ректор університету професор Михайло Загірняк. До складу групи увійшли: професор кафедри інформатики і вищої математики Олена Кобильська; доцент кафедри автоматизації та інформаційних систем Альона Нікітіна; доцент кафедри інформатики і вищої математики Тетяна Григорова; завідувач кафедри бізнес адміністрування, маркетингу і туризму професор Ірина Труніна; доцент кафедри комп’ютерної інженерії та електроніки Дмитро Мамчур; доцент кафедри лінгводидактики і журналістики Вікторія Перевознюк; старший викладач кафедри машинобудування Вікторія Кулинич, науковий співробітник Ірина Гетьман.

Термін їх перебування в UoL – з 30 червня по 19 липня 2023 року. Програма перебування насичена, графік роботи дуже щільний. Усі витрати, пов’язані з участю в проекті, відшкодовуються за рахунок гранту.

Між Кременчуцьким національним університетом та Університетом Лестера у грудні 2022 року укладена угода про співробітництво. Партнерство між університетами передбачає співпрацю у сферах освіти та досліджень протягом п’ятирічного періоду в рамках міжнародної програми Twinning Scheme UUK, яка координується Cormack Consultancy Group та Фондом Президента України з питань освіти, науки і спорту за підтримки Universities UK International.

Реалізація спільного проекту «Розробка п’ятирічної дорожньої карти у галузі аерокосмічних досліджень, біоінженерії та штучного інтелекту» дозволить організувати системну співпрацю науковців обох університетів на п’ятирічний період.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *