Головні новиниПригоди

Мор риби на Пслі продовжується

Як раніше повідомлялося, на Пслі заборонили купатися та ловити рибу через потрапляння у воду невідомої речовини.

Сьогодні у районній військовій адміністрації відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кременчуцького району.

На порядок денний виносилось питання про надзвичайну подію, яка склалася в районі річки Псел біля с. Запсілля Омельницької територіальної громади.

За попередніми даними, внаслідок великої кількості опадів малі річки вийшли з берегів та розмили деякі стихійні сміттєзвалища. Відчутній запах каналізаційних стоків вище села Запсілля. Представники ДСНС виїхали на місце надзвичайної ситуації та встановлюють обставини. Здійснюється оповіщення населення про забруднення річки Псел у засобах масової інформації.

Правоохоронним органам доручили забезпечити патрулювання прилеглих територій біля річки Псел з метою забезпечення заборони на відвідування громадян забрудненої території до відповідного рішення комісії.
Також прийнято рішення взяти під контроль торгівлю рибою в роздрібній мережі району.

Раз на три дні Кременчуцький районний відокремлений підрозділ Державної установи “Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ Україниˮ повинен вимірювати стан забрудненості річки Псел та надавати дану інформацію до відділу оборонної роботи та цивільного захисту Кременчуцької РВА.

Кременчуцькому управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області доручено встановити характер, причину та масштаби забруднення, уточнити ситуацію щодо потрапляння води з річки Псел до населення (колодязів) як питної,так і для напування скота та господарських потреб.

Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Полтавської області доручено обмежити доступ до річки Псел населення та сільськогосподарської худоби та забезпечити ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, що сталась на річці Псел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *