Пригоди

Поліція розпочала розслідування за фактом порушення правил охорони вод

Поліція розпочала розслідування за фактом порушення правил охорони вод у Кременчуцькому районі. Про це повідомляє Кременчуцьке районне управління поліції ГУНП в Полтавській області.

До відділення #2 Кременчуцького районного управління поліції 9 липня надійшло повідомлення від чергового Цивільного захисту Полтавської

обласної військової адміністрації, що місцеві мешканці скаржаться на забруднення води у річці Псел, вздовж берегової лінії біля села Гуньки та села

Запсілля. Також у повідомленні зазначено, що біля берега виявлено значну кількість мертвої риби.

Отримавши інформацію, на місце події одразу прибула слідчо – оперативна група поліції, рятувальники та інспектори обласного центру контролю та профілактики хвороб МО3. За попередньою інформацією, у зазначеному місці водойми візуально помітно забарвлення води темно-коричневого кольору. А на березі річки та у самій воді виявлена значна кількість мертвої риби. Наразі здійснено огляд берегової лінії р.Псел в селах Запсілля, Омельник та Гуньки.

Працівниками Полтавського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ здійснені забори води в річці.

За даним фактом слідчим підрозділом поліції, за процесуального керівництва Кременчуцької окружної прокуратури, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 242 (Порушення правил охорони вод, якщо вони спричинили загибель або захворювання людей, масову загибель об’єктів тваринного і рослинного світу або інші тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Причини та обставини події з’ясовує слідство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *