ВідеоСуспільствоФото

У Кременчуці поліція провела День відкритих дверей

До Кременчуцького районного управління поліції 10 червня завітали вихованці освітньо-розвивального центру міста Кременчука і дізналися про специфіку професії поліцейського, повідомляє пресслужба Кременчуцького районного управління поліції.

Під час зустрічі Анна Васенко, пресофіцерка Кременчуцького райуправління поліції, познайомила дітей з особливостями роботи різних галузевих служб поліції та розповіла про спеціальне спорядження, яке використовують поліцейські. 

Також правоохоронці продемонстрували юним гостям технічне оснащення та можливості криміналістичної лабораторії, за допомогою якої проводяться слідчі дії.

Особливі позитивні емоції у дітей викликало спілкування з кінологом та службовою собакою – бельгійською вівчаркою Джек-Потом.

У ході спілкування поліцейські розповіли дітям про основні правила безпеки влітку. Зокрема, зупинилися на правилах безпечної поведінки під час відпочинку біля водойм та під час купання. Нагадали основні правила безпеки дорожнього руху, особливо під час катання на велосипедах та самокатах.

Насамкінець зустрічі маленькі гості отримали від поліцейських світловідбивні елементи, які допоможуть бути помітними в темряві для водіїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *